Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Veronika H.

28.října 2011

Dobrý den,

chtěla bych Vám vyjádřit svoji naprostou spokojenost s Vaším poradenstvím.Oceňuji zejména profesionalitu, spolehlivost a příjemné jednání. Motivovala a podporovala jste mě po celou dobu našeho dosavadního kontaktu, předala jste mi spoustu cenných rad a byla jste vždy velmi ochotná a vstřícná. Během Vašeho působení se mi podařilo bez problémů dosáhnout vysněného cíle, tedy zredukovat svoji hmotnost o 11 kg za necelé 3 měsíce. Jsem maximálně spokojená, cítím se výborně, dokonce odezněly moje problémy se žaludkem a zlepšila se mi moje problematická pleť. Nemám pocity hladu, neobtěžují mě chutě na sladkosti. Jsem přesvědčena, že nyní mohu zvládnout správné stravování již sama. Určitě Vás doporučím i svým přítelkyním.
Děkuji Vám a jsem Vám velmi vděčná.

S pozdravem

Veronika H.Zpět