Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Vendulka P.

25.října 2011

Dobrý den,
3 měsíce hubnutí pod Vaším vedením, byl pro mne velice přínosný, neboť jste mi ukázala co v mém mnohaletém snažení dělám špatně.

Jsem na mateřské dovolené a kromě pohybu, který vyžaduje můj dvouletý syn  mám v týdnu ještě další dvě až tři pravidelné sportovní aktivity –aerobic,zumba a posilování.  Nechápala jsem, kde je zakopaný pes - po porodu mi zůstalo 10kg navíc a na hypothyreózu (sníženou funkci štítné žlázy), která zpomaluje metabolismus a léčím se s ní, to nehodlám svádět.

Vždy jste velmi profesionálně vše vysvětlila a jste schopna odpovědět na mé všechny otázky. Zhubla jsem 8kg z 81,6kg na 73,4kg při 175 cm a celkem 32 cm po obvodech těla- zejména na spodním bříšku a to vše úpravou jídelníčku a vyvarování se chyb hlavně v odpoledních hodinách.  Dávám si pozor co a kdy jím a zatím to sice pomalu, ale jistě funguje. Už začínám oblékat některé oblečení co jsem nosila před porodem, aniž bych se v nich cítila jak hroch a to je pro mne nejdůležitější. A nekončíme jedeme dál, ještě jich pár je co pohodlně neobleču, tudíž budu v redukčním režimu pokračovat.

Tento stravovací režim mi naprosto vyhovuje.Mám čím dál tím více energie, kterou jsem nikdy předtím neměla a díky vašim radám a hlavně dobrým receptům, které mi zasíláte chci takhle fungovat pořád i když to občas nejde přesně načasovat a prohřešky se také objevují.

Ještě jednou moc děkuji.

 

Vendulka P.Zpět