Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Radka K.

7.dubna 2012

 

Poděkování paní Janě

Kolem 40. roku jsem začala žít pohodlnější život.Bylo to velmi  příjemné, ale ihned jsem začala i přibývat na váze. Během asi dvou let jsem přibrala 15kg. Protože jsem se nevešla do žádného oblečení a občas mě pálila žáha, někdy mi bylo i dost  těžko a moje sebevědomí se pomalu snižovalo , tak jsem se rozhodla  udělat radikální změnu.
Na internetu mi byla nabídnuta široká škála potravinových doplňků,zázračných kokteilů a různých zaručených přípravků. A tak si vždy ke každému produktu nejdříve přečtu diskusi. A právě tam jeden člověk vyslovil názor, že hubnul s paní Janou, která neprodává žádné produkty, ale prostě sestaví jídelníček a poradí, podpoří a pomůže dosáhnout cíle. Hned mě tento názor zaujal a zavolala jsem tedy paní Janě. Moje představy byly splněny. Paní Jano, moc Vám děkuji, že jste mi sestavila přehledný a jednoduchý jídelníček, který mohu kombinovat dle svých chutí, a že nemusím nic počítat a sepisovat. Za 3 měsíce jste mi svým profesionálním přístupem pomohla snížit 8kg, 14cm v pase. Děkuji za zasílání receptů, typů na cvičení a rad, které mi pomáhají dále pracovat na snižování váhy. Jednoduše jsem své starosti hodila na vaši hlavu a začalo mi být hej. V této době jsme už skončili konzultace, nicméně udržuji životosprávu,která v minulosti nebyla až tak pestrá a zdravá a  i nadále mám další 1kg dole. A jelikož vím, že paní Jana se věnuje i sportovcům a pracuje v posilovně,tak jsem ji poprosila o jídelníček pro mého syna, který má opačný problém než já a nemohl přibrat. Paní Jana se postarala i o mého syna a sepsala mu jídelníček, který oproti mému obsahoval daleko více sacharidů a syn během prvního měsíce přibral 4 kg na svalové hmotě. Díky Jani, že jste mě naučila, jak se stravovat a mému synovi jste pomohla ke zvýšení váhy.
V minulosti jsem užívala potravinový produkt na odkyselení organismu a nepomohl mi. Po uplynulých třech měsících jsem si zkontrolovala kyselost a s úžasem jsem zjistila, že stav kyselosti je výborná pouze vhodnou stravou. Se svými 66kg se cítím velmi dobře. Navykla jsem si pohybové aktivitě a zlepšil se mi i spánek.

Díky, díky, díky  R.K.Zpět