Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Olga B.

9.září 2010

Dlouhé roky jsem vůbec neměla problémy se svojí váhou a tvarem postavy. Bohužel s přibývajícími léty se vše začalo měnit a já si před pár měsíci řekla STOP.
Šťastná náhoda mne přivedla až k paní Janě Pecánkové, která mne svým pochopením a velice citlivým přístupem okamžitě přesvědčila, že to je to pravé co jsem hledala.
Naučila mne pochopit zásady zdravého životního stylu, poradila s výběrem vhodných potravin, doporučila změnu pitného režimu a poskytla spoustu dalších užitečných rad.
Již po několika týdnech spolupráce s paní Janou jsem pociťovala první změny na váze a na mé postavě, což mne velice motivovalo k další spolupráci s paní Janou.
Dnes se cítím výborně a věřím, že s pomocí paní Jany určitě svého cíle brzy dosáhnu.
Tímto ovšem můj příběh nekončí ....... postupem času Vás budu dále informovat!

Přátelé nevzdávejte boj s kg, jde to a paní Jana Pecánková Vás o tom přesvědčí.

Paní Jano DĚKUJI !!!

Olga B.Zpět