Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Nataša L.

15.dubna 2011

Můj příběh je podobný mnoha jiným. Celý můj život se skládal ze střídajících se období různých diet a období „klidu“, kdy jsem si nedělala s váhou starosti. Nejprve jsem zhubla na přijatelnou hranici a poté následovala doba pomalého, leč vytrvalého nabírání kil zpět. Než jsem se z této situace vzpamatovala a odhodlala se opět „něco“ shodit, měla jsem ještě další nevítaná kila navíc.

Kolem vánoc jsem usoudila, že takhle to dál nejde. Učinila jsem několik nezdařených pokusů o zahájení další drastické diety. Všechny posléze selhaly. Zjistila jsem, že to sama nezvládnu. A pak jsem náhodou našla na internetu stránky o pomalém hubnutí a hned jsem konala. Poslala jsem přihlášku a už to jelo. Ozvala se mi výživová poradkyně, dojednaly jsme si pravidla a vše jsme si vysvětlily, jak bude vše probíhat a já opravdu začala hubnout. Velmi rychle plynuly týdny mezi jednotlivými konzultacemi. Dostávala jsem další a další informace ohledně zdravé výživy, naučila jsem se sestavit jídelníček, dodržovat pitný režim a využívat efektivněji volný čas. Vše probíhalo velmi nenásilně a příjemně. Každý týden jsem se těšila na konzultaci a měla jsem radost z úbytků na váze. Jsem spokojená, že jste mi byla přidělena právě vy, že jdou kilečka dolů a přitom  nemám pocit hladu. Doufám, že jsem pochopila  mnohé z toho, co jsme si za ty tři měsíce řekly a hodlám se tím řídit i nadále. Našla jsem totiž i obrovskou podporu ve své rodině, a toho si cením ze všeho nejvíc.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za péči, kterou jste mi věnovala a za všechno, co jste pro mě udělala, popřát vám spoustu pracovních i osobních úspěchů a stálé zdraví.

Nataša L.Zpět