Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Marcela K.

4.října 2010

Trampoty s váhou
Nikdy jsem nepatřila mezi hubené lidi vždy jsem měla nějaké kilo navíc.Váha se pohybovala okolo75 kg. Při těhotenství jsem nabrala dalších 25 kg,které mi zůstaly.Celých 9 let jsem se snažila dát nějaké kilečko dolů, ale vždy došlo k JO-JO efektu . Letos v srpnu se ručička váhy  zastavila na 100 kg i syn už mi začal domlouvat, ať s tím něco udělám.Na internetu jsem odpověděla na inzerát o hubnutí.Byla mi přidělěna výživová poradkyně- paní Jana Pecánková, která mi vše postupně vysvětlovala.Informovala mě o pitném režimu, který  jsem vůbec nedodržovala.Probrala se mnou skladbu stravy, vhodnou pohybovou aktivitu, kontrolovala každý týden mé jídelníčky a vždy mi doporučila nějaké zdravější a dietnější potraviny,abych se cítila dobře a neměla hlad.
Dnes dodržuji pitný režim, jídelníček si sestavuji sama a také jsem zařadila více pohybové aktivity, která se vždy rovnala nule. Nyní chodím cvičit 3x týdně a úplně mě to nadchlo.Po necelých 3 měsících ručička na váze ukazuje 90kg.Nejsem už tak unavená, zdravotní problémy se téměř vyřešily.Syn mé hubnutí také podporuje a je rád,že se mi daří a já se cítím plná energie.V hubnutí budu dál pokračovat a chtěla bych dosáhnout opět své váhy 75 kg.
Za vše děkuji své výživové poradkyni Janě Pecánkové.

Marcela K.Zpět