Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Marcela D.

27.prosince 2012

Je mi 53 let ,vážila jsem 62,5 kg a dlouhou dobu jsem byla se svou váhou spokojená až najednou jsem měla o 4 kila víc.Pátrala jsem proč?Myslela jsem si,že jím zdravě a správně.Je pravda,nemohu moc cvičit mám svalovou dystrofii,ale snažím se trochu jezdit na kole a chodit na procházky.Okamžitě jsem začala přemýšlet kde se stala chyba a protože jsem na nic nepřišla, řekla jsem si ,že to zkusím  přes odborníky.
Byla jsem v jednom centru, kde mě slečna zvážila,řekla že nemám nadváhu a chtěla ,abych si koupila potravinové doplňky,ale to jsem nechtěla já.Pak jsem na internetu našla kontakt na paní Janu Pecánkovou a hned po prvním telefonickém pohovoru jsem věděla,že to bude to pravé.
Paní Jana pro mou maličkost vypracovala všeobecný jídelníček kolik potřebuji bílkovin, sacharidů a tuků, aby ten den byl vyvážený a já jsem hlavně neztrácela svalovou hmotu,ale pouze tuk.Jídelníček složila podle toho co mám ráda a co je dostupné u nás na malém městě a každý týden jsem ji ho zaslala ke zpětné kontrole.S paní Pecánkovou byla výborná spolupráce,je ochotná,vstřícná a vždy odpověděla na každou mou otázku.Dneska už jsem zase spokojená,zhubla jsem na 58 kg a dodržuji vše, co jsem se pod vedením paní Jany naučila.

Jani děkuji za vše a kdyby bylo zase někdy zle, tak okamžitě volám SOS.Zpět