Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Magda P.

6.prosince 2011

Nikdy jsem nebyla vyloženě hubený typ a celý život jsem musela svou váhu nějak řešit. Zpočátku vždy stačilo ubrat jídla a přidat pohybu, kterého jsem jako voják z povolání již tak neměla málo. S přibývajícím věkem a dítětem, šlo ale všechno hůř a hůř. Musela jsem kompletně překopat své stravovací návyky (od dětství velice špatné), začít opravdu pravidelně jíst a nedovolit si ani chvíli sedět na zadku a nic nedělat. Přes to všechno má váha stále nenápadně rostla a těch PÁR KIL NAVÍC stalé přibývalo.

Začínala jsem být opravdu zoufalá. Měla jsem pocit, že vše dělám správně a výsledek se pořád nedostavoval. Chyby jsem hledala ve své špatné vůli, a čím víc jsem byla ve stresu, tím víc jsem se navečer na nervy dojídala rozinkami, sušenkami a abych to dovršila tak krupicí, kterou nedovečeřelo dítko. Po návratu do práce z letošní letní dovolené jsem s hrůzou zjistila, že se nevejdu do sukně své uniformy, a když  už se do ní nacpu, tak mi špeky doslova tečou všude kolem. To byla poslední kapka!!!

Začala jsem hledat nějaké definitivní řešení a na internetu narazila na paní Janču. Zalíbil se mi její individuální přístup a hlavně jsem měla pocit, že mne konečně někdo poslouchá a chce můj problém vyřešit cestou šitou na míru právě pro mne. Zjistila jsem, že ve svém jídelníčku dělám jen pár drobných ale zásadních chyb a ty mne pak nutí k večernímu přejídání. Problém nebyl v mé slabé vůli ale ve špatném kombinování a zařazování potravin.

Během prvního měsíce jsem zhubla 4 kila a asi 30 cm po obvodech. Po měsíci a půl jsem ze skříně musela vytáhnout sukni z dob svých studií na vysoké škole, neboť ta, do které jsem se dříve nemohla narvat, mi začala beznadějně padat z boků.

Jsem hrozně šťastná že jsem se do hubnutí s paní Janou pustila. Jsem typ, který rád ochutnává nové a paní Jana mne navedla na spoustu zdravých a chutných potravin, které jsem dříve ani neznala (chutnají dokonce i manželovi!!!), zásobila mne hromadou receptů a v průběhu dvou měsíců mne navedla na takový stravovací režim, který mi maximálně vyhovuje. Navíc se teď na jídlo těším a nejím s pocitem, že zase něco strkám do pusy, i když bych neměla „žrát“. Také se mi dost zlepšila pleť a stav ekzému, který mne trápil již několik let.  Hubnutí se mi teď sice hodně zpomalilo, ale pořád jde váha pomaličku dolů, místo nahoru, jak tomu bylo dřív.

Začínám si připadat jako dlouhonohá štíhlá gazela a už se těším na jaro, až odhodím zimní kabát, koupím si nějakou hezkou sukni, vytáhnu boty na podpatku a všem předvedu, co jsem dokázala.

 

Magda P.Zpět