Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Ladislava K.

15.dubna 2011

Takže, jak začít?

Za svůj život jsem se pokoušela několikrát shodit nějaká ta kila navíc,ale většinou to mělo jen krátkodobý účinek.
Dokud jsem byla mladá,šlo to lehce a navíc jsem sportovala,takže energie přijatá navíc byla v zápětí spalována přirozeným způsobem.Jak šla léta přišly děti a se sportem byl konec a tím pádem kila šla pěkně nahoru.Plíživě,ale vytrvale. Nakonec jsem dosáhla až "nádherných" 107 kg.A to už bylo i na mě moc. Neustálé pálení žáhy,dýchavičnost,oteklé končetiny a jiné zdravotní problémy.A samozřejmě také velký komplex ze sebe samé.Žádné zdravé sebevědomí. Rozhodla jsem se tedy,že s tím musím něco udělat,ale cvičit se mi nechtělo.Nejen,že je to časově náročné,ale je to náročné i finančně. Jsem ráda,že jsem se rozhodla pro tento způsob snížení mé nadváhy,protože netrpím hlady,a to ani na noční směně, z čehož jsem měla opravdu strach. Veškeré zdravotní potíže,co jsem měla,pominuly. A mé sebevědomí značně stouplo.

Ladislava K. 42 letZpět