Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Kamila D.

8.října 2010

Můj příběh bude trochu odlišný.
Nikdy jsem nadváhou nebojovala, nemusela jsem se omezovat v jídle, prostě mohla jsem sníst cokoliv a v jakoukoliv hodinu.Vždy jsem byla štíhlá a nikdy jsem nemohla pochopit problém s nadváhou.
Vše se změnilo po 35 roce, kdy jsem nastoupila do zaměstnání, kde nebylo možné dodržovat pitný režim, pravidelné jídlo, žádný pohyb (sedavé zaměstnání) a hlavně celá pracovní doba byla jen o stresu a spěchu. Důsledkem toho bylo, že jsem celý den nejedla,nepila a když jsem přijela domů a dostala se relativně do klidu, pak nebylo možné uspokojit mé chuťové buňky a neustále jsem jen jedla. Důsledkem byl těžký žaludek, špatné usínání a zdravotní problémy.A nejen to -začala jsem přibírat hlavně v oblasti břicha. Poté jsem vyzkoušela  různé diety, různé přípravky na podporu hubnutí, ale efekt byl vždy stejný- něco málo dolů, ale více nahoru - zkrátka jo-jo efekt.
Jednou jsem na internetu vyplnila dotazník a čekala, co z toho bude. Netrvalo dlouho a volala mi výživová poradkyně paní Jana Pecánková. Již po první konzultaci jsem pochopila, že jsem udělala správnou věc. Přesně mi postupně vysvětlila, jak správně zařazovat potraviny během dne, doporučila mi vhodný pitný režim a postupně mi poskytla spoustu výživových fíglů, jak nahradit některé potraviny jinými a výživnějšími- a to vše formou telefonické spolupráce.Největším přínosem pro mě byla kontrola jídelníčků, kde jsem zjistila, že stačí si najít ty vhodné potraviny a správně je poskládat, abych neměla hlad a chutě.Dnes si sama skládám jídelníčky podle své chuti a nálady a nemusím se řídit nějakou zbytečnou dietou, kterou jsem stejně nikdy nevydržela.V kontaktu jsme od září a musím říci, že se cítím opravdu skvěle.Cítím se lépe, jak po stránce fyzické ,tak i duševní.

Tímto bych ráda moc poděkovala Janě Pecánkové

Kamila D.Zpět