Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Jitka A.

7.listopadu 2011

Jmenuji se Jitka, je mi 50 let a pracuji ve školní jídelně. Celý život jsem  bojovala s velkou nadváhou. Co jsem pracně zhubla, zase jsem rychle nabrala. Zkusila jsem co se dalo, ale bez velkých výsledků. Po prázdninách jsem se kategoricky rozhodla, že chci změnit natrvalo svůj životní styl a že to musím dotáhnout až dokonce. Na internetu jsem si našla poradkyni, která se zabývá zdravým stravováním běžnými potravinami. Po zaslání dotazníku  se mi ozvala paní Jana a domluvily jsme si spolu konzultaci po telefonu, kde mi bylo vše vysvětleno a hlavně jsem se začala pomaličku učit a pracovat s kombinací potravin, dodržovat pitný režim, aby mé tělo správně fungovalo a začalo být od mé mysli v pohodě a bez stresů z váhy a zdravotních problémů.

Byla jsem hlavně zvědavá co mé tělo řekne na tuto změnu.Paní Jana mě neustále zásobila vhodnými a hlavně zdravými recepty, které jsou opravdu moc dobré a chutné a hlavně rychle uvařené.Můžu to velice dobře posoudit,jelikož v kuchyni pracuji více než 30 let.Budu mít 8.týden za sebou a ono to opravdu funguje a jde to. Nemusím nic vážit, počítat kalorie ani nic vyhledávat a shánět. Jen si hlídám kombinaci potravin, pitný režim a dle možností jsem přidala pomalu i pohyb.Jsem nadšená, váha mi jde dolů. Každý týden konzultuji svůj sestavený jídelníček s mou poradkyní, zda je dobře sestaven. FUNGUJE TO A JE TO ÚŽÁSNÉ.Paní Jano jsem šťastná,že jsem Vás na diskuzích pro ženy našla a mockrát vám děkuji.Budu pokračovat již sama,jelikož jste mě naučila správně jíst  a velmi mi to vyhovuje.

Jitka A.Zpět