Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Irena P.

17.listopadu 2011

Můj boj s kily navíc

Když jsem přestala kouřit,nabrala jsem 18 kg.Skoro rok jsem se snažila sama,jak jsem si myslela jíst správně,ale až po konzultaci s paní Janou,jsem zjistila,že dělám spoustu chyb.Co jsem nevěděla je třeba,že černý čaj odvodňuje,že ovoce, které jsem jedla ve velké míře večer se má jíst převážně dopoledne a ještě jsem dostala spousty užitečných rad, kterými se budu snažit řídit dál.Po měsíci dodržovaní správné skladby jídel,pitného režimu a zařazení vhodné pohybové aktivity,které mi byla následně doporučena jsem zhubla první měsíc 5,5kg a 15cm na objemu.Další 2 měsíce jsem hubla pomalejším tempem, nicméně ukázala ručička na váze o 11 kg méně a já jsem vyhrála svůj neustálý boj s kg navíc. Chci ještě jednou moc poděkovat paní Janě za její rady a podporu při mém rozhodnutí zhubnout.Díky.

Irena P.Zpět