Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Eva N.

19.října 2010

Nikdy jsem nějak zvlášť neřešila problém s váhou.Vždy když jsem cítila, že potřebuji zhubnout 2 nebo 3 kila upravila jsem trochu jídelníček a bylo po problému. Jako malá jsem toho nikdy moc nesnědla a to mi zůstalo. Ale když jsem otěhotněla, ručička na váze šla nějak moc nahoru.Říkala jsem si, že po porodu všechno lehce zase zhubnu, ale bohužel se přidala nemoc, která se mi po narození dítěte velice zhoršila a bylo potřeba daleko více léků než před těhotenstvím. To byla čára přes „rozpočet“ s tím jsem bohužel nepočítala. Samozřejmě jsem se dala co nejdříve do hubnutí . Vyzkoušela jsem mnoho způsobů, ale vždy to dopadlo stejně. Kila šla dolů a pak zase nahoru. A takto to trvalo skoro čtyři dlouhé roky. Když jsem se po mateřské dovolené vrátila do práce, neunikla jsem nepříjemným poznámkám některých kolegů.
Štěstí mě ale neopustilo a setkala jsem se s paní Pecánkovou. Po zjištění jaké práci se věnuje, mi svitla naděje, že určitě zvládnu nějaké to kilo dostat dolů. Již po prvním setkání  jsem věřila a věřím, že váhu nebudu muset za nějakou dobu vůbec řešit. Spolupráce a to čemu se paní Pecánková věnuje mě tak nadchla, že jsem začala uvažovat o práci výživové poradkyně. Pravda je, že se již dlouhou dobu zajímám o zdravý životní styl a tak mám nyní  v plánu udělat si kurz a této činnosti se naplno věnovat.

Eva N.Zpět