Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Drahomíra P.

26.března 2012

 

Dobrý den !
 
Byl začátek října loňského roku a uvažovala jsem o dárku pro svého manžela k narozeninám.Chtěla jsem překvapit nejen jeho, ale hlavně pomoci sama sobě.Překročila jsem již padesátku, ale hlavně jakousi váhovou hranici, která se mi nějak posunovala směrem nevítaným, tzn. nahoru!!!
Rozhodla jsem se tedy již po několikáté za 2 roky pro radikální váhový úbytek.Hledala jsem samozřejmě i na internetu nějakou pomoc.Nechtěla a nemohla jsem hlavně investovat do nějakých preparátů, koktejlů apod.Upoutala mě tedy právě proto nabídka "nemusíte koupit žádné preparáty !"...to rozhodlo, a také dobře dopadlo ! A tak mě čekala vstupní konzultace s empatickou, erudovanou i přes telefon sympatickou paní Janou,která mi zaslala nejen vzorový jídelníček a spoustu dalších materiálů a receptů,ale naučila mě  postupně upravovat si svůj vlastní jídelníček z potravin, které mám ráda.Tyto jídelníčky mi pečlivě každý týden opravovala a vše se mnou konzultovala přes telefon. Za dva měsíce mě opustily  4kg váhy a 21 cm po obvodech těla, ale nejenom to..také mě opustila únava  po návratu z práce ,tzn.: naopak cítila jsem obrovský příval energie, spokojenosti z toho, že  mi v hlavě něco "střihlo" a baví mě myslet na jídlo a vymýšlet si správné kombinace sacharidů, zeleniny, bílkovin...A při tom všem je spokojená i moje velká rodina, protože v lednici je vždy dostatek zeleniny, ovoce, mléčných výrobků apod. A dokonce se mi podařilo přežít i vánoce.."bez ztráty kytičky"..jak se kdysi říkalo..čili mám pořád stejnou váhu ( 73 ).
Je to pro mě také důležité v tom, že jsem si myslela, že v klimakteriu a s přibývajícím věkem už regulace či dokonce snížení váhy nebude možné.Kondici si trochu držím i cvičením 2x týdně..kalanetika, pilates.Tolik tedy k mému příběhu - děkuji všem zúčastněným a hlavně paní poradkyni Janě, manželovi Víťovi ( za podporu, i obdiv pevné vůle ), "držení palečků" našich úžasných 9 dětí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zpět