Upozorňujeme,že následující příběhy se pokládají za "literární díla,která jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora" dle § 2, odst. 1, Autorského zákona a bez souhlasu našich klientů nesmí být kopírovány,rozmnožovány,jakkoliv upravovány či jinak použity v komerčních médiích včetně internetu a jiných webových stránek než je http://www.jakzhubnu.cz .

Příběhy nebyly slohově,pravopisně ani stylisticky upravovány.Na požádání jsme schopni zprostředkovat kontakt na naše klienty. V případě zájmu nám napište na tento mail.

Andrea P.

12.listopadu 2010

Žádné plané sliby, ale opravdová kila dolů.
S paní Pecánkovou nespolupracuji od začátku, mou výživovou poradkyní byla na začátku jiná paní, ale vzhledem k její dlouhodobější pracovní neschopnosti, mě převzala pod svá křídla právě Jana Pecánková….ale vraťme se na začátek.
Už od puberty jsem byla baculka a jedinou mojí starostí bylo, co si dám dobrého k jídlu. Léta plynula a kila šla pomalu nahoru. Po pokusu s Atkinsonovou metodou (jí se pouze maso, salámy a postupně se přidává zelenina) jsem zhubla za tři měsíce z 85 kg na 70. Poté jsem však začala zase jíst normálně a neřešila 3-4 kg navíc (asi jsem měla), protože jsem neskončila na minulých 85 kg, ale má váha se vyšplhala na 96,5 kg. Preventivní prohlídka u lékaře v prosinci 2009 dopadla katastrofálně – vysoký cholesterol a vyšetření na cukrovku. Cukrovka naštěstí  dopadla na hranici, takže tzv. zdvižený prst paní doktorky mě donutil k činům….
Zabrouzdala jsem po internetu a našla kontakt na výživové poradce. Začínala jsem 6.dubna na 94,5 kg (2 kg jsem vychodila na procházkách se psem). Hned první týden jsem si připadala jako Alenka v říši divů – 3 kg dole…. překvapilo to i paní Pecánkovou. Postupně mě provedla džunglí nástrah a naučila mě, jak správně jíst. Mé okolí se jen divilo, jak je možné, že pořád jím a hubnu (toto je asi sen všech žen a možná i mužů) Během této doby jsem se těšila na jízdu na kole, i když bylo přes 30°C (kolu jsem se totiž vyhýbala – jednoduše jsem byla líná a vadilo mi, že se potím a nemůžu se pořádně opřít do pedálů) Dnes (28.10.2010), když píši tato slova jsem na 73 kg a váha stále klesá, sice ne už tak rychle (cca 2 kg/měsíčně), ale jak říkám: „Nemusí pršet, stačí když kape.“ Také výsledky u lékaře dopadly na výbornou a zasypává mě samou chválou. Závěrem bych chtěla poděkovat paní Procházkové a paní Pecánkové za špičkovou podporu. Proto všem, kteří se rozhodnou udělat něco se svou váhou vřele doporučuji pomoc skvělých profesionálů.
Andrea P.Zpět