Výživový plán

27.prosince 2012

Zde je potřeba začít vstupní a základní konzultací a základní analýzou.

Sestavíme vám jídelní plán dle vašeho zdravotního stavu, popřípadě podle vašich omezení – tím je myšleno např.alergie na nějakou potravinu.Můžete mít i požadavek na konkrétní potraviny, které nemáte rádi.

Co obsahuje výživový plán:
1) Sestavení nového jídelníčku pro klienta na 2 týdny (nové nastavení energetického příjmu,nastavení optimálního poměru všech živin)
2) Dietní manuál - jaké potraviny si můžete vybírat na základě energetické náročnosti a glykemického indexu. Získáte orientaci ve výběru určitých skupin potravin  - podrobný manuál 13 stránek
3) Orientační jídelníček – rozpisy gramáží všech jednotlivých živin v jídelníčku ( kolik gramů sacharidových a bílkovinových skupin,ovoce a zeleniny si můžete dát na snídani,přesnídávku,oběd,svačinu a večeři – vždy máte na výběr minimálně 5-10 druhů potravin ( můžete různě kombinovat podle své chuti )
4) Jako bonus dostanete:
      30 receptů i s rozpisem surovin a gramážemi – snídaně
      30 receptů i s rozpisem surovin a gramážemi – svačinky
      30 receptů i s rozpisem surovin a gramážemi – obědy
      30 receptů i s rozpisem surovin a gramážemi – večeře
5) Recepty (ze surovin dle zájmu a přání klienta) – máme nachystané zdravé recepty např. různé druhy pomazánek,recepty na kuskus,pohanku,jáhly,špaldu,polentu,zeleninu,sladké recepty,masa,ryby,rostlinné bílkoviny a mnoho dalších.
6) Tipy a rady při vaření
7) Tepová frekvence – spalování
8) Rozbor co jíst před a po sportovní (fyzické) zátěži
9) Doporučované sportovní aktivity
10) Kalorické hodnoty potravin – rozdělení na různé druhy potravin ( skupina bílkovin,sacharidů,tuků)
11) Zhodnocení a navržení pitného režimu
12) Katalogy vhodných potravin – máme připravené pro Vás potraviny od různých firem ( např.mléčné výrobky,cereálie,rostlinné bílkoviny…)Zpět