Jak ztloustnout?

        Blaho

Vám jistě radit nemusíme, jak
zhubnout? Vás určitě naučíme...

Pokud se sami sobě nelíbíte,trápí Vás nadváha nebo
obezita a všechny problémy s ní spojené,jste tady správně.Poradíme Vám jak zhubnout,zlepšit své fyzické a duševní zdraví,nalézt chuť a energii do života.Obávané slovo dieta zde nabývá jiného významu - žádnou (v pravém slova smyslu) totiž držet nebudete.Pocit hladu je nežádoucí.Naší snahou je naučit Vás sestavit si svůj vlastní jídelníček pro redukci váhy,avšak rozmanitý a z potravin,které vyhovují Vám a Vašemu zdravotnímu stavu.

 

Nebudeme Vám nutit žádné přípravky na hubnutí ani doplňky stravy i když tyto pomocné “berličky” máme také k dispozici. Tajemství hubnutí není v “kouzelných“ pilulkách a koktejlech,ale jenom a pouze ve Vaší hlavě,správném jídelníčku, pohybové aktivitě a duševní rovnováze.


Pokud se svěříte do naší péče, pak za zlomek ceny obvyklého balíčku doplňků stravy nebo prostředků na hubnutí od jiných firem získáte u nás při osobních konzultacích:

 • individuální poradenství a vedení klientů
 • osobitý přístup
 • časově flexibilní konzultace
 • vzdělání klienta za účelem trvalého udržení váhy
 • orientaci ve zdravých potravinách a jejich nakupování
 • přípravu na obtížné situace (vánoce, oslavy, dovolená)
 • empatický, lidský přístup


A protože je problematika nadváhy (obezity) u každého klienta velmi specifická  (zdravotní obtíže,životní styl,zaměstnání,rodinné problémy,psychický stav atd.) , je i program u každého individuální.Jeho hlavní rysy však zůstávají stejné:

 •  analýza stávajícího tělesného stavu klienta při první konzultaci (telefonická nebo osobní)
 •  sestavení jídelníčku a společná práce na něm podle úrovně klientova životního stylu
 • péče o klienta, kontrola jídelníčku se zpětnou vazbou, předávání informací vedoucích k dosažení stanovených cílů (zvýšení vitality, snížení váhy, zlepšení kondice, orientace na trhu   s potravinami,získání návyků využitelných po zbytek života)
 • pouze na přání klienta využití nejvhodnějších potravinových doplňků (není podmínkou !!!)


Co se stane po přihlášení na konzultaci?
Obvykle do dvou dnů po vyplnění objednávky na konzultaci Vás bude telefonicky kontaktovat
výživový poradce a domluví se s Vámi na termínu osobní,nebo telefonické konzultace.

Nemusíte mít žádné obavy se přihlásit - výživový poradce Vás "neukousne" , nic Vás to nebude stát a  k ničemu se nezavazujete. Kromě výživových poradenských služeb nic neprodáváme.Teprve po prvním telefonickém kontaktu (kdy poradce volá Vám) se rozhodnete, zda Vám služby vyhovují,či ne.První konzultace:
Při první konzultaci získáváme informace o Vašem zdravotním stavu,stravování,kondici a celkovém životním stylu.Probereme vaše časové a praktické možnosti stravování,vaření,  nakupování,služební cesty atd. Při konzultaci budete změřeni a zváženi na speciální váze, která nám přesně napoví v jakém stavu se Vaše tělesná schránka nachází (váha,tělesný tuk,hydratace,svalová hmota,bazální metabolismus, metabolický věk,atd).

Po analýze těchto údajů Vám výživový poradce vysvětlí základní pojmy správného stravování
při redukci váhy,pitný režim,chyby ve Vašem stávajícím jídelníčku a jejich nápravu s ohledem
na Váš životní styl a zaměstnání .Pokud se domluvíte na další spolupráci,pak Vám je schopen
sestavit v průběhu klientského servisu optimální redukční program “šitý na míru“ přímo Vám
a Vašim možnostem.Je více než jasné,že bude vypadat úplně jinak pro ředitele podniku,
maminku v domácnosti,nebo řidiče autobusu.

Naším cílem je naučit Vás v budoucnu si tento program sestavit vlastními silami podle od nás nabytých vědomostí a vašich ověřených zkušeností.Protože je problematika hubnutí a formování postavy úzce spojena i s pohybovou aktivitou,jsme schopni Vám pomoci při výběru aktivity odpovídající Vašim možnostem,zájmům a zdravotnímu stavu.S poradcem se domluvíte jakým způsobem bude probíhat další komunikace a poradenství. První konzultace trvá přibližně hodinu.

Další postup:
Následný klientský servis se skládá ze dvou osobních konzultací měsíčně s pravidelnou kontrolou  jídelníčku (lze i prostřednictvím mailu). Jsme tady pro Vás i v případě nečekaných situací (nečekané oslavy, nemoc, stres a následné “nacpání se vším, co mi přijde pod ruku“) na tzv. horké lince, kdy jsme Vám schopni poradit i mimo naplánované konzultace v rámci klientského servisu. S námi se postupně naučíte vařit, nebo vybírat si potraviny tak,aby Vám jídlo chutnalo a při tom bylo v souladu se zdravou výživou. Jak už bylo zmíněno v úvodu jíte hlavou kde jsou ústa a my Vám pomůžeme nejen zhubnout, ale také usměrnit Vaše chutě, životní styl a vyladit duševní rovnováhu tak, abyste si váhu a postavu udrželi i z dlouhodobého hlediska. Nebudeme Vám nalhávat, že to bude pro každého snadné – pro někoho více,pro někoho méně, ale pokud máte odhodlání a motivaci  (se kterou Vám pomůžeme), je vysoká pravděpodobnost, že to dokážete.
 
Kolik Vás naše péče bude stát se dozvíte v ceníku.
 
Za smluvní cenu nabízíme možnost sestavení optimálního redukčního programu a jídelníčku “šitého na míru“. V tomto případě se poradce stává Vašim “andělem strážným“,který nad Vámi drží ochrannou ruku a můžete se na něj kdykoliv obrátit.
 
Veškeré telefonické poradenství se provádí na účet poradce včetně prvního kontaktu, tzn. že poradce volá Vám. Výjimkou je pouze tzv. “horká linka“,kdy je tomu naopak.
 
Z našich zkušeností vyplývá,že obvyklému klientovi stačí 2 až 4 měsíce klientského servisu pro to,aby zredukoval váhu,zvládl základní pravidla sestavení vlastního jídelníčku a z hlediska duševního pochopil co jeho tělu prospívá, co nikoliv a začal pokládat nastavený životní styl za normální (důležité pro udržení váhy). Ideální stav nastává tehdy, kdy se klient cítí plný energie, chuti do života, zvládá s nadhledem stresové situace a nás již vlastně nepotřebuje. Vše o úspěších a pocitech klientů během naší péče a po ní si můžete přečíst zde: